KONST / Litografier / Färglitografi 9374288
nr 937 4288
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Börshuset i Stockholm, Gamla Stan, signerad, 161/250, motivet: 41x55
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 januari 2015
kl 18:23:37
700 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
26 jan
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas